Informace o nás

Naše sdružení vzniklo v roce 2007, jako organizace sdružující příznivce sportu a horské přírody. Své aktivity opíráme o spoustu praktických zkušeností našich členů získaných v předchozích letech, kdy naši členové pracovali např. jako trenéři, vedoucí dětských zájmových kroužků, vedoucí na letních dětských táborech, instruktoři lyžování a snowboardingu, instruktor parašutismu, v ozbrojených složkách, pracovníci pro speciální a výškové práce, atd. 

V současnosti se zaměřujeme především na trénink atletiky v atletickém oddíle v Jirkově a organizaci různých sportovních akcí a soutěží pro školy a outdoorové i indoorové volnočasové pohybové aktivity dětí i dospělých zaměřené na sport a zážitky.

Pro zdárný průběh našich akcí a realizaci našich záměrů využíváme kvalifikaci, osobní zkušenosti a dovednosti našich členů i externích spolupracovníků.

Naši činnost dlouhodobě podporují partneři, kterými jsou STRIX Chomutov, a.s. a STRIX sport s.r.o.

 

 

Našimi klienty jsou aktivní rodiny s dětmi, dětské oddíly a kluby, dále školní, studentské nebo pracovní kolektivy a školská zařízení. Svého klienta si ale netroufáme zařazovat do jakékoliv škatulky, protože se věnujeme komukoliv, kdo nás poctí svojí důvěrou a osloví nás se svým požadavkem. Naším prvořadým zájmem je uspokojit v rámci našich možností Vaše představy a požadavky.